afdekkap GN1/2
Op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: € 15,95.€ 12,76Huidige prijs is: € 12,76. excl. BTW
Beschrijving
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 37 × 19 mm |
| Merk | EMGA |
| Hoogte product | 19,0 cm |
| Breedte product | 37,0 cm |
| Diepte product | 37,0 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | polycarbonaat (PC) |
| Kleur | transparant |
| Vorm | rechthoekig |
| Opslag maatvoering | 32,5 x 26,5 cm (1/2 GN) |
| Type deksel | rolltop deksel |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 10,95.€ 9,31Huidige prijs is: € 9,31. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 72,50.€ 61,63Huidige prijs is: € 61,63. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 39,50.€ 33,58Huidige prijs is: € 33,58. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 32,50.€ 27,63Huidige prijs is: € 27,63. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 12,50.€ 10,63Huidige prijs is: € 10,63. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 16,25.€ 13,81Huidige prijs is: € 13,81. excl. BTW





