afzuigkap ChefTop Compact |GN2/3|
Op voorraad
met stoomcondensor en roestvrijstalen vetfilter, voor Cheftop Mind.Maps ovens 2/3GN Compact One & Plus
Oorspronkelijke prijs was: € 1.660,00.€ 1.328,00Huidige prijs is: € 1.328,00. excl. BTW
1 op voorraad
Beschrijving
met stoomcondensor en roestvrijstalen vetfilter, voor Cheftop Mind.Maps ovens 2/3GN Compact One & Plus
Specificaties
| Gewicht | 19 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 53 × 34 mm |
| Merk | Unox |
| Hoogte product | 34,3 cm |
| Breedte product | 53,5 cm |
| Diepte product | 81,8 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen elektrisch | 100 W |
| Met stekker | 1 |
| Hoogte verpakking | 46,0 cm |
| Lengte verpakking | 75,0 cm |
| Breedte verpakking | 104,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 28,800 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Filter uitneembaar | 1 |
| Aantal snelheden | 1 |
| Bediening | digitaal |
| Met stoomcondensor | 1 |
| Met snoer | 1 |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 1.180,00.€ 849,60Huidige prijs is: € 849,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.565,00.€ 1.126,80Huidige prijs is: € 1.126,80. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 410,00.€ 295,20Huidige prijs is: € 295,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 899,00.€ 647,28Huidige prijs is: € 647,28. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.805,00.€ 1.299,60Huidige prijs is: € 1.299,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.355,00.€ 1.695,60Huidige prijs is: € 1.695,60. excl. BTW





