afzuigkap ChefTop Mind |GN1/1|
Op voorraad
met stoomcondensor en roestvrijstalen vetfilter, voor Cheftop Mind.Maps ovens 1/1GN One & Plus
Oorspronkelijke prijs was: € 1.750,00.€ 1.400,00Huidige prijs is: € 1.400,00. excl. BTW
2 op voorraad
Beschrijving
met stoomcondensor en roestvrijstalen vetfilter, voor Cheftop Mind.Maps ovens 1/1GN One & Plus
Specificaties
| Gewicht | 24 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 75 × 25 mm |
| Merk | Unox |
| Hoogte product | 25,8 cm |
| Breedte product | 75,0 cm |
| Diepte product | 95,6 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen elektrisch | 100 W |
| Met stekker | 1 |
| Hoogte verpakking | 46,0 cm |
| Lengte verpakking | 97,0 cm |
| Breedte verpakking | 112,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 38,300 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Filter uitneembaar | 1 |
| Aantal snelheden | 1 |
| Bediening | digitaal |
| Met stoomcondensor | 1 |
| Met snoer | 1 |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 685,00.€ 493,20Huidige prijs is: € 493,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 955,00.€ 687,60Huidige prijs is: € 687,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.565,00.€ 1.126,80Huidige prijs is: € 1.126,80. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 705,00.€ 507,60Huidige prijs is: € 507,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 550,00.€ 396,00Huidige prijs is: € 396,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.355,00.€ 1.695,60Huidige prijs is: € 1.695,60. excl. BTW





