appelschil/snijder
Op voorraad
schilt, verwijdert klokhuis en snijdt plakjes gelijktijdig dan wel afzonderlijk, schildikte instelbaar, is ook uitstekend geschikt voor aardappelspiralen
Oorspronkelijke prijs was: € 319,00.€ 255,20Huidige prijs is: € 255,20. excl. BTW
3 op voorraad
Beschrijving
schilt, verwijdert klokhuis en snijdt plakjes gelijktijdig dan wel afzonderlijk, schildikte instelbaar, is ook uitstekend geschikt voor aardappelspiralen
Specificaties
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 32 × 11 mm |
| Merk | Louis Tellier |
| Hoogte product | 11,0 cm |
| Breedte product | 32,0 cm |
| Diepte product | 6,0 cm |
| Afmeting product | 4 mm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Bekleding | geëpoxeerd |
| Model | tafel model |
| Montagewijze | tafelklem |
| Explosietekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/0/1/014030_EO14_b271.pdf |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 6,95.€ 5,91Huidige prijs is: € 5,91. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 14,75.€ 12,54Huidige prijs is: € 12,54. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 17,95.€ 15,26Huidige prijs is: € 15,26. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 12,00.€ 9,60Huidige prijs is: € 9,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 10,65.€ 9,05Huidige prijs is: € 9,05. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 9,85.€ 8,37Huidige prijs is: € 8,37. excl. BTW





