bain marie pan Ø28cm
Niet op voorraad
compleet met binnenpan, klemring en deksel, voorzien van ergonomische handgrepen van gegoten roestvrijstaal en speciaal deksel ontwerp voor ondersteuning op zijhandgreep, met ingekapselde sandwichbodem
Oorspronkelijke prijs was: € 178,00.€ 142,40Huidige prijs is: € 142,40. excl. BTW
Uitverkocht
Beschrijving
compleet met binnenpan, klemring en deksel, voorzien van ergonomische handgrepen van gegoten roestvrijstaal en speciaal deksel ontwerp voor ondersteuning op zijhandgreep, met ingekapselde sandwichbodem
Specificaties
| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 16 mm |
| Merk | Pujadas |
| Hoogte product | 16,0 cm |
| Diameter product | 28,0 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal 18/10 |
| Materiaal van het handvat | roestvrijstaal |
| Kleur | grijs |
| Inhoud | 5,400 l |
| Hittebron | inductie/keramisch/elektrisch/gas |
| Bestendig voor | vaatwasmachinebestendig |
| Diameter inhoud | 24,0 cm |
| Platte bodem | 1 |
| Sandwich bodem | 1 |
| Type handvat | met greep |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 150,00.€ 108,00Huidige prijs is: € 108,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 185,00.€ 133,20Huidige prijs is: € 133,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 62,50.€ 53,13Huidige prijs is: € 53,13. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 27,50.€ 23,38Huidige prijs is: € 23,38. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 41,50.€ 35,28Huidige prijs is: € 35,28. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 49,95.€ 42,46Huidige prijs is: € 42,46. excl. BTW







