bain marie pan Ø32cm
Op voorraad
compleet met binnenpan, klemring en deksel, voorzien van ergonomische handgrepen van gegoten roestvrijstaal en speciaal deksel ontwerp voor ondersteuning op zijhandgreep, met ingekapselde sandwichbodem
Oorspronkelijke prijs was: € 184,00.€ 147,20Huidige prijs is: € 147,20. excl. BTW
3 op voorraad
Beschrijving
compleet met binnenpan, klemring en deksel, voorzien van ergonomische handgrepen van gegoten roestvrijstaal en speciaal deksel ontwerp voor ondersteuning op zijhandgreep, met ingekapselde sandwichbodem
Specificaties
| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 12 mm |
| Merk | Pujadas |
| Hoogte product | 12,5 cm |
| Diameter product | 32,0 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal 18/10 |
| Materiaal van het handvat | roestvrijstaal |
| Inhoud | 3,700 l |
| Hittebron | inductie/keramisch/elektrisch/gas |
| Bestendig voor | vaatwasmachinebestendig |
| Diameter inhoud | 28,0 cm |
| Platte bodem | 1 |
| Sandwich bodem | 1 |
| Type handvat | met greep |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 18,95.€ 16,11Huidige prijs is: € 16,11. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 7,25.€ 6,16Huidige prijs is: € 6,16. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 9,45.€ 8,03Huidige prijs is: € 8,03. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 185,00.€ 133,20Huidige prijs is: € 133,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 44,50.€ 37,83Huidige prijs is: € 37,83. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 19,55.€ 16,62Huidige prijs is: € 16,62. excl. BTW







