bain marie wagen
Niet op voorraad
voorzien van een duwbeugel, wordt zonder GN bakken geleverd
Oorspronkelijke prijs was: € 1.075,00.€ 860,00Huidige prijs is: € 860,00. excl. BTW
Uitverkocht
Beschrijving
voorzien van een duwbeugel, wordt zonder GN bakken geleverd
Specificaties
| Gewicht | 36 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 67 × 87 mm |
| Merk | Rocam |
| Hoogte product | 87,5 cm |
| Breedte product | 67,3 cm |
| Diepte product | 84,0 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50 Hz |
| Vermogen elektrisch | 1.500 W |
| Hoogte verpakking | 94,0 cm |
| Lengte verpakking | 93,0 cm |
| Breedte verpakking | 74,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 40,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Model | Verrijdbaar model |
| Aantal onafhankelijke zones | 1 |
| Opslag maatvoering | 65 x 53 cm (2/1 GN) |
| Ingebouwd element | 1 |
| Compartimenten | 01 |
| Hoogte inhoud | 20,0 cm |
| Dubbelwandig | constructie dubbelwandig |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Gebruik met water | 1 |
| Wielen zwenk | 4 |
| Wielen met rem | 2 |
| Wielen met stootrand | 1 |
| Met onderplank | 1 |
| Met aftapkraan | 1 |
| Explosietekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/7/1/710052_053_054_E25_fa13.pdf |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/7/1/710052_053_054_G17NEF_7d1d.pdf |
| Technische tekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/7/1/710052_T22_7fe3.pdf |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 495,00.€ 396,00Huidige prijs is: € 396,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.050,00.€ 840,00Huidige prijs is: € 840,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 169,00.€ 135,20Huidige prijs is: € 135,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.080,00.€ 777,60Huidige prijs is: € 777,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.600,00.€ 1.872,00Huidige prijs is: € 1.872,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 515,00.€ 412,00Huidige prijs is: € 412,00. excl. BTW





