bak gastronorm GN1/1 |020 mm|
Op voorraad
uit een reeks professionele en hoogwaardige melamine producten van zeer zware kwaliteit en met een hoge breukbestendigheid
Oorspronkelijke prijs was: € 18,35.€ 14,68Huidige prijs is: € 14,68. excl. BTW
Beschrijving
uit een reeks professionele en hoogwaardige melamine producten van zeer zware kwaliteit en met een hoge breukbestendigheid
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 53 × 2 mm |
| Merk | EMGA |
| Hoogte product | 2,0 cm |
| Breedte product | 53,0 cm |
| Diepte product | 32,5 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | melamine (MF) |
| Kleur | Zwart |
| Koudebestendig | tot -20°C |
| Hittebestendig | tot 70°C |
| Bestendig voor | niet magnetronbestendig/vaatwasmachinebestendig/niet ovenbestendig |
| Hoogte maatvoering | 020 mm |
| Opslag maatvoering | 53 x 32,5 cm (1/1 GN) |
| Reukvrij smaakvrij | 1 |
| Stapelbaar | 1 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 23,75.€ 20,19Huidige prijs is: € 20,19. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 33,25.€ 28,26Huidige prijs is: € 28,26. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 15,95.€ 13,56Huidige prijs is: € 13,56. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 12,95.€ 11,01Huidige prijs is: € 11,01. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 17,95.€ 15,26Huidige prijs is: € 15,26. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 34,95.€ 29,71Huidige prijs is: € 29,71. excl. BTW





