bak gastronorm GN1/1 |040 mm|
Op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: € 16,65.€ 13,32Huidige prijs is: € 13,32. excl. BTW
Beschrijving
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 53 × 4 mm |
| Merk | CaterChef (niet ster) |
| Hoogte product | 4,0 cm |
| Breedte product | 53,0 cm |
| Diepte product | 32,5 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal 18/08 |
| Inhoud | 5,300 l |
| Hoogte maatvoering | 040 mm |
| Opslag maatvoering | 53 x 32,5 cm (1/1 GN) |
| Stapelbaar | 1 |
| Type gastronorm bak | standaard |
| Keurmerk | NSF |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 41,50.€ 35,28Huidige prijs is: € 35,28. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 43,25.€ 36,76Huidige prijs is: € 36,76. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 17,95.€ 15,26Huidige prijs is: € 15,26. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 15,95.€ 13,56Huidige prijs is: € 13,56. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 12,50.€ 10,63Huidige prijs is: € 10,63. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 46,50.€ 39,53Huidige prijs is: € 39,53. excl. BTW





