bak gastronorm GN1/1 |065 mm|
Op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: € 62,00.€ 49,60Huidige prijs is: € 49,60. excl. BTW
Beschrijving
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 53 × 6 mm |
| Hoogte product | 6,5 cm |
| Breedte product | 53,0 cm |
| Diepte product | 32,5 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Inhoud | 5,000 l |
| Hoogte maatvoering | 065 mm |
| Opslag maatvoering | 53 x 32,5 cm (1/1 GN) |
| Stapelbaar | 1 |
| Type gastronorm bak | standaard |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 57,50.€ 48,88Huidige prijs is: € 48,88. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 41,50.€ 35,28Huidige prijs is: € 35,28. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 30,75.€ 26,14Huidige prijs is: € 26,14. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 21,95.€ 18,66Huidige prijs is: € 18,66. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 46,50.€ 39,53Huidige prijs is: € 39,53. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 230,00.€ 195,50Huidige prijs is: € 195,50. excl. BTW





