bak gastronorm GN1/1 |065 mm|
Niet op voorraad
zware kwaliteit
Oorspronkelijke prijs was: € 29,50.€ 23,60Huidige prijs is: € 23,60. excl. BTW
Uitverkocht
Beschrijving
zware kwaliteit
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 53 × 6 mm |
| Merk | CaterChef (niet ster) |
| Hoogte product | 6,5 cm |
| Breedte product | 53,0 cm |
| Diepte product | 32,5 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal 18/08 |
| Inhoud | 8,800 l |
| Hoogte maatvoering | 065 mm |
| Opslag maatvoering | 53 x 32,5 cm (1/1 GN) |
| Stapelbaar | 1 |
| Type gastronorm bak | standaard |
| Type handvat | met verzonken grepen |
| Keurmerk | NSF |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 27,50.€ 23,38Huidige prijs is: € 23,38. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 33,25.€ 28,26Huidige prijs is: € 28,26. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 21,95.€ 18,66Huidige prijs is: € 18,66. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 10,75.€ 9,14Huidige prijs is: € 9,14. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 46,50.€ 39,53Huidige prijs is: € 39,53. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 215,00.€ 182,75Huidige prijs is: € 182,75. excl. BTW





