bak gastronorm GN1/1
Op voorraad
zware kwaliteit
Oorspronkelijke prijs was: € 42,00.€ 33,60Huidige prijs is: € 33,60. excl. BTW
Beschrijving
zware kwaliteit
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 53 × 15 mm |
| Merk | CaterChef (niet ster) |
| Hoogte product | 15,0 cm |
| Breedte product | 53,0 cm |
| Diepte product | 32,5 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal 18/08 |
| Inhoud | 20,000 l |
| Hoogte maatvoering | 150 mm |
| Opslag maatvoering | 53 x 32,5 cm (1/1 GN) |
| Stapelbaar | 1 |
| Type gastronorm bak | standaard |
| Type handvat | met verzonken grepen |
| Keurmerk | NSF |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 43,25.€ 36,76Huidige prijs is: € 36,76. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 21,95.€ 18,66Huidige prijs is: € 18,66. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 17,95.€ 15,26Huidige prijs is: € 15,26. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 12,95.€ 11,01Huidige prijs is: € 11,01. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 34,95.€ 29,71Huidige prijs is: € 29,71. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 15,25.€ 12,96Huidige prijs is: € 12,96. excl. BTW





