bak gastronorm GN1/1
Op voorraad
zware kwaliteit
Oorspronkelijke prijs was: € 28,50.€ 22,80Huidige prijs is: € 22,80. excl. BTW
Beschrijving
zware kwaliteit
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 53 × 6 mm |
| Merk | CaterChef (niet ster) |
| Hoogte product | 6,5 cm |
| Breedte product | 53,0 cm |
| Diepte product | 32,5 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal 18/08 |
| Inhoud | 8,800 l |
| Hoogte maatvoering | 065 mm |
| Opslag maatvoering | 53 x 32,5 cm (1/1 GN) |
| Stapelbaar | 1 |
| Type gastronorm bak | geperforeerd |
| Keurmerk | NSF |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 57,50.€ 48,88Huidige prijs is: € 48,88. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 41,50.€ 35,28Huidige prijs is: € 35,28. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 17,95.€ 15,26Huidige prijs is: € 15,26. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 20,25.€ 17,21Huidige prijs is: € 17,21. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 15,25.€ 12,96Huidige prijs is: € 12,96. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 245,00.€ 208,25Huidige prijs is: € 208,25. excl. BTW





