bak gastronorm GN1/1 |150 mm|
Op voorraad
absoluut smaak- en reukvrij, bestand tegen temperaturen van -40°C tot +100°C en voorzien van maatverdeling
Oorspronkelijke prijs was: € 18,65.€ 14,92Huidige prijs is: € 14,92. excl. BTW
Beschrijving
absoluut smaak- en reukvrij, bestand tegen temperaturen van -40°C tot +100°C en voorzien van maatverdeling
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 53 × 15 mm |
| Merk | CaterChef (niet ster) |
| Hoogte product | 15,0 cm |
| Breedte product | 53,0 cm |
| Diepte product | 32,5 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | polycarbonaat (PC) |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 19,500 l |
| Koudebestendig | tot -40°C |
| Hittebestendig | tot 100°C |
| Bestendig voor | magnetronbestendig/vaatwasmachinebestendig |
| Hoogte maatvoering | 150 mm |
| Opslag maatvoering | 53 x 32,5 cm (1/1 GN) |
| Maatverdeling | 1 |
| Reukvrij smaakvrij | 1 |
| Stapelbaar | 1 |
| Keurmerk | NSF |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 67,50.€ 57,38Huidige prijs is: € 57,38. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 33,25.€ 28,26Huidige prijs is: € 28,26. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 21,95.€ 18,66Huidige prijs is: € 18,66. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 35,75.€ 30,39Huidige prijs is: € 30,39. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 25,95.€ 22,06Huidige prijs is: € 22,06. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 34,95.€ 29,71Huidige prijs is: € 29,71. excl. BTW





