bak gastronorm GN1/1
Op voorraad
zware kwaliteit
Oorspronkelijke prijs was: € 27,50.€ 22,00Huidige prijs is: € 22,00. excl. BTW
Beschrijving
zware kwaliteit
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 53 × 10 mm |
| Merk | CaterChef (niet ster) |
| Hoogte product | 10,0 cm |
| Breedte product | 53,0 cm |
| Diepte product | 32,5 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal 18/08 |
| Inhoud | 13,700 l |
| Hoogte maatvoering | 100 mm |
| Opslag maatvoering | 53 x 32,5 cm (1/1 GN) |
| Stapelbaar | 1 |
| Type gastronorm bak | standaard |
| Keurmerk | NSF |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 14,95.€ 12,71Huidige prijs is: € 12,71. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 10,75.€ 9,14Huidige prijs is: € 9,14. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 34,95.€ 29,71Huidige prijs is: € 29,71. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 23,95.€ 20,36Huidige prijs is: € 20,36. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 230,00.€ 195,50Huidige prijs is: € 195,50. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 245,00.€ 208,25Huidige prijs is: € 208,25. excl. BTW





