bak gastronorm |GN2/1|
Op voorraad
absoluut smaak- en reukvrij, bestand tegen temperaturen van -40°C tot +100°C en voorzien van maatverdeling
Oorspronkelijke prijs was: € 60,00.€ 48,00Huidige prijs is: € 48,00. excl. BTW
Beschrijving
absoluut smaak- en reukvrij, bestand tegen temperaturen van -40°C tot +100°C en voorzien van maatverdeling
Specificaties
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 65 × 15 mm |
| Merk | CaterChef (niet ster) |
| Hoogte product | 15,0 cm |
| Breedte product | 65,0 cm |
| Diepte product | 53,0 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | polycarbonaat (PC) |
| Kleur | transparant |
| Inhoud | 43,000 l |
| Koudebestendig | tot -40°C |
| Hittebestendig | tot 100°C |
| Bestendig voor | vaatwasmachinebestendig |
| Hoogte maatvoering | 150 mm |
| Opslag maatvoering | 65 x 53 cm (2/1 GN) |
| Maatverdeling | 1 |
| Reukvrij smaakvrij | 1 |
| Stapelbaar | 1 |
| Keurmerk | NSF |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 57,50.€ 48,88Huidige prijs is: € 48,88. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 33,25.€ 28,26Huidige prijs is: € 28,26. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 12,50.€ 10,63Huidige prijs is: € 10,63. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 25,95.€ 22,06Huidige prijs is: € 22,06. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 34,95.€ 29,71Huidige prijs is: € 29,71. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 46,50.€ 39,53Huidige prijs is: € 39,53. excl. BTW





