BakerLux |60×40|
Op voorraad
de UNOX Bakerlux Manual beschikt over draaiknoppen op het controlepaneel met de mogelijkheid om tijd, temperatuur en de hoeveelheid vocht in te stellen en de keuze voor 2 ventilatie snelheden. De oven beschikt over Steam.Plus technologie voor het toevoegen van vocht aan het bakproces vanaf 48°C in stappen van 20%, Air.Plus voor een perfecte heteluchtcirculatie en de Dry.Plus technologie zorgt voor afvoer van vocht uit de ovenruimte en het drogen van producten voor een optimaal bakresultaat
Oorspronkelijke prijs was: € 3.600,00.€ 2.880,00Huidige prijs is: € 2.880,00. excl. BTW
5 op voorraad
Beschrijving
de UNOX Bakerlux Manual beschikt over draaiknoppen op het controlepaneel met de mogelijkheid om tijd, temperatuur en de hoeveelheid vocht in te stellen en de keuze voor 2 ventilatie snelheden. De oven beschikt over Steam.Plus technologie voor het toevoegen van vocht aan het bakproces vanaf 48°C in stappen van 20%, Air.Plus voor een perfecte heteluchtcirculatie en de Dry.Plus technologie zorgt voor afvoer van vocht uit de ovenruimte en het drogen van producten voor een optimaal bakresultaat
Specificaties
| Gewicht | 82 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 86 × 93 mm |
| Merk | Unox |
| Hoogte product | 93,0 cm |
| Breedte product | 86,0 cm |
| Diepte product | 88,2 cm |
| Tussenruimte niveau | 8,0 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (380-415V)-3N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen elektrisch | 10.500 W |
| Benodigde aansluiting | wateraansluiting 3/4/afvoeraansluiting |
| pa_door-gekwalificeerd-installateur | |
| Hoogte verpakking | 108,0 cm |
| Lengte verpakking | 97,0 cm |
| Breedte verpakking | 112,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 97,200 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Opslag capaciteit | 06 |
| Opslag maatvoering | 60 x 40 cm (bakerynorm) |
| Scharnierkant | linkerkant |
| Vochtigheidsmethode | handmatige bevochtiger |
| Verlichting | binnen verlichting |
| Aantal ventilatoren | 2 |
| Aantal snelheden | 2 |
| Draaikant wisselbaar | 1 |
| Bediening | manueel |
| Temperatuurbereik | 80° tot 260°C |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Timer | manuele bediening |
| Timer bereik | 00:60:00/oneindig |
| Soort glas | dubbel glas |
| Cross sell artikel | 720318,596322,596323,596328,596329,921013,596326,596320,596321 |
| Explosietekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/5/9/596834_T21_672a.pdf |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/5/9/596834_G12N_2330.pdf |
| Met snoer | 1 |
| Keurmerk | CE certificaat/NSF |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 625,00.€ 531,25Huidige prijs is: € 531,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.950,00.€ 1.657,50Huidige prijs is: € 1.657,50. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.795,00.€ 2.375,75Huidige prijs is: € 2.375,75. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.520,00.€ 1.216,00Huidige prijs is: € 1.216,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 3.700,00.€ 2.960,00Huidige prijs is: € 2.960,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 575,00.€ 460,00Huidige prijs is: € 460,00. excl. BTW





