bakplaat 32x27cm
Op voorraad
gladde grillplaat voor een optimaal grillresultaat, geschikt om te plaatsen op 1 brander
Oorspronkelijke prijs was: € 131,00.€ 104,80Huidige prijs is: € 104,80. excl. BTW
5 op voorraad
Beschrijving
gladde grillplaat voor een optimaal grillresultaat, geschikt om te plaatsen op 1 brander
Specificaties
| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 32 × 1 mm |
| Merk | Modular |
| Hoogte product | 1,5 cm |
| Breedte product | 32,0 cm |
| Diepte product | 27,0 cm |
| Hoogte verpakking | 2,0 cm |
| Lengte verpakking | 27,0 cm |
| Breedte verpakking | 32,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 5,000 kg |
| Materiaal | gietijzer |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 1.515,00.€ 1.090,80Huidige prijs is: € 1.090,80. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.280,00.€ 1.641,60Huidige prijs is: € 1.641,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.675,00.€ 1.206,00Huidige prijs is: € 1.206,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.710,00.€ 1.951,20Huidige prijs is: € 1.951,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.510,00.€ 1.087,20Huidige prijs is: € 1.087,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.655,00.€ 1.191,60Huidige prijs is: € 1.191,60. excl. BTW





