bakplaat |glad|
Niet op voorraad
bakplaat van glad geslepen gietstaal met maximaal benutbaar bakoppervlak en zeer korte opwarmtijd, voorzien van een grote ingebouwde vetopvanglade
Oorspronkelijke prijs was: € 1.390,00.€ 1.112,00Huidige prijs is: € 1.112,00. excl. BTW
Uitverkocht
Beschrijving
bakplaat van glad geslepen gietstaal met maximaal benutbaar bakoppervlak en zeer korte opwarmtijd, voorzien van een grote ingebouwde vetopvanglade
Specificaties
| Gewicht | 45 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 85 mm |
| Merk | Modular |
| Hoogte product | 85,0 cm |
| Breedte product | 40,0 cm |
| Diepte product | 70,0 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (380-415V)-3N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen elektrisch | 4.500 W |
| pa_door-gekwalificeerd-installateur | |
| Hoogte verpakking | 117,0 cm |
| Lengte verpakking | 74,0 cm |
| Breedte verpakking | 44,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 55,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Bakplaat uitvoering onder | glad |
| Bekleding | gesatineerd staal |
| Model | staand model |
| Aantal onafhankelijke zones | 1 |
| Bediening | manueel |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Type verhitting | elektrisch |
| Met vetopvangbak | 1 |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 255,00.€ 204,00Huidige prijs is: € 204,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 37,50.€ 31,88Huidige prijs is: € 31,88. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 37,00.€ 29,60Huidige prijs is: € 29,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 39,00.€ 31,20Huidige prijs is: € 31,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 32,50.€ 26,00Huidige prijs is: € 26,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 66,95.€ 56,91Huidige prijs is: € 56,91. excl. BTW





