bistro serveerpan Ø28cm
Niet op voorraad
met gebogen steel, uitermate geschikt voor het serveren van éénpansgerechten, met het apart leverbare houten onderbord kan men de pan gebruiken als bord
Oorspronkelijke prijs was: € 35,00.€ 28,00Huidige prijs is: € 28,00. excl. BTW
Uitverkocht
Beschrijving
met gebogen steel, uitermate geschikt voor het serveren van éénpansgerechten, met het apart leverbare houten onderbord kan men de pan gebruiken als bord
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 3 mm |
| Merk | EMGA |
| Hoogte product | 3,5 cm |
| Diameter product | 28,0 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Hittebron | gas |
| Bestendig voor | ovenbestendig |
| Diameter inhoud | 21,0 cm |
| Platte bodem | 1 |
| Type handvat | met steel |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 225,00.€ 162,00Huidige prijs is: € 162,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 86,75.€ 73,74Huidige prijs is: € 73,74. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 20,20.€ 17,17Huidige prijs is: € 17,17. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 18,25.€ 15,51Huidige prijs is: € 15,51. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 15,20.€ 12,92Huidige prijs is: € 12,92. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 49,95.€ 42,46Huidige prijs is: € 42,46. excl. BTW







