bistro serveerpan Ø28cm
Op voorraad
met twee grepen, uitermate geschikt voor het serveren van éénpansgerechten, met het apart leverbare houten onderbord kan men de pan gebruiken als bord
Oorspronkelijke prijs was: € 27,00.€ 21,60Huidige prijs is: € 21,60. excl. BTW
1 op voorraad
Beschrijving
met twee grepen, uitermate geschikt voor het serveren van éénpansgerechten, met het apart leverbare houten onderbord kan men de pan gebruiken als bord
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 3 mm |
| Merk | EMGA |
| Hoogte product | 3,5 cm |
| Diameter product | 28,0 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Hittebron | gas |
| Bestendig voor | ovenbestendig |
| Diameter inhoud | 21,0 cm |
| Platte bodem | 1 |
| Type handvat | met greep |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 150,00.€ 108,00Huidige prijs is: € 108,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 185,00.€ 133,20Huidige prijs is: € 133,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 225,00.€ 162,00Huidige prijs is: € 162,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 28,00.€ 23,80Huidige prijs is: € 23,80. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 27,50.€ 23,38Huidige prijs is: € 23,38. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 49,95.€ 42,46Huidige prijs is: € 42,46. excl. BTW







