bordenrek wandmodel
Op voorraad
de ideale oplossing om ruimtegebrek in keukens op te lossen, voorzien van verstelbare steunen om elk type bord of schaal passend te maken
Oorspronkelijke prijs was: € 139,00.€ 111,20Huidige prijs is: € 111,20. excl. BTW
Beschrijving
de ideale oplossing om ruimtegebrek in keukens op te lossen, voorzien van verstelbare steunen om elk type bord of schaal passend te maken
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 13 × 82 mm |
| Merk | Plate Mate |
| Hoogte product | 82,0 cm |
| Breedte product | 13,0 cm |
| Diepte product | 13,0 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Model | wandmodel |
| Opslag capaciteit | 09 |
| Montagewijze | ophangbeugel |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 150,00.€ 108,00Huidige prijs is: € 108,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 365,00.€ 262,80Huidige prijs is: € 262,80. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 275,00.€ 198,00Huidige prijs is: € 198,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 260,00.€ 187,20Huidige prijs is: € 187,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 135,00.€ 97,20Huidige prijs is: € 97,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.460,00.€ 1.387,00Huidige prijs is: € 1.387,00. excl. BTW





