bordenwarmkast
Op voorraad
verrijdbare dubbelwandige roestvrijstalen bordenwarmkast welke geheel geïsoleerd is. Uitgerust met 2 roosters, thermostaat (+30°C/+90°C) en controlelampje. Geschikt voor borden max. Ø32 cm, capaciteit 120 borden
Oorspronkelijke prijs was: € 1.295,00.€ 1.036,00Huidige prijs is: € 1.036,00. excl. BTW
4 op voorraad
Beschrijving
verrijdbare dubbelwandige roestvrijstalen bordenwarmkast welke geheel geïsoleerd is. Uitgerust met 2 roosters, thermostaat (+30°C/+90°C) en controlelampje. Geschikt voor borden max. Ø32 cm, capaciteit 120 borden
Specificaties
| Gewicht | 51 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 69 × 101 mm |
| Merk | EMGA |
| Hoogte product | 101,6 cm |
| Breedte product | 69,8 cm |
| Diepte product | 45,4 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50 Hz |
| Vermogen elektrisch | 700 W |
| Hoogte verpakking | 110,0 cm |
| Lengte verpakking | 80,0 cm |
| Breedte verpakking | 57,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 55,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Opslag capaciteit | 120 |
| Bediening | manueel |
| Temperatuurbereik | 30° tot 90°C |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Wielen zwenk | 4 |
| Wielen met rem | 2 |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/7/1/710060_062_G14EF_d3fd.pdf |
| Technische tekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/7/1/710062_T22_b600.pdf |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 135,00.€ 114,75Huidige prijs is: € 114,75. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 13,95.€ 11,86Huidige prijs is: € 11,86. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 469,00.€ 375,20Huidige prijs is: € 375,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 145,00.€ 123,25Huidige prijs is: € 123,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 109,00.€ 87,20Huidige prijs is: € 87,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 175,00.€ 140,00Huidige prijs is: € 140,00. excl. BTW





