broodmand 100x55cm
Op voorraad
met tussenschot
Oorspronkelijke prijs was: € 129,00.€ 103,20Huidige prijs is: € 103,20. excl. BTW
Beschrijving
met tussenschot
Specificaties
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 99 × 30 mm |
| Merk | EMGA |
| Hoogte product | 30,0 cm |
| Breedte product | 99,5 cm |
| Diepte product | 55,0 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | wilgenhout |
| Kleur | Bruin |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 235,00.€ 169,20Huidige prijs is: € 169,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 8,75.€ 7,44Huidige prijs is: € 7,44. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 9,25.€ 7,86Huidige prijs is: € 7,86. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 14,50.€ 12,33Huidige prijs is: € 12,33. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 25,95.€ 22,06Huidige prijs is: € 22,06. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 5,95.€ 5,06Huidige prijs is: € 5,06. excl. BTW





