broodmand GN1/1
Op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: € 40,00.€ 32,00Huidige prijs is: € 32,00. excl. BTW
Beschrijving
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 56 × 11 mm |
| Merk | EMGA |
| Hoogte product | 11,0 cm |
| Breedte product | 56,5 cm |
| Diepte product | 36,5 cm |
| Hoogte verpakking | 33,0 cm |
| Lengte verpakking | 40,0 cm |
| Breedte verpakking | 60,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Gewicht van de verpakking | 13,365 kg |
| Materiaal | polypropyleen (PP) |
| Vorm | rechthoekig |
| Stapelbaar | 1 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 14,50.€ 12,33Huidige prijs is: € 12,33. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 19,50.€ 16,58Huidige prijs is: € 16,58. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 6,50.€ 5,53Huidige prijs is: € 5,53. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 59,50.€ 50,58Huidige prijs is: € 50,58. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 275,00.€ 233,75Huidige prijs is: € 233,75. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 595,00.€ 505,75Huidige prijs is: € 505,75. excl. BTW





