broodrooster |2-sleuven|
Op voorraad
o.a. met ontdooistand, opwarmstand zonder extra bruining en stoptoets, met geïntegreerde broodjesopzet
Oorspronkelijke prijs was: € 45,00.€ 36,00Huidige prijs is: € 36,00. excl. BTW
Beschrijving
o.a. met ontdooistand, opwarmstand zonder extra bruining en stoptoets, met geïntegreerde broodjesopzet
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 27 × 18 mm |
| Merk | Severin |
| Hoogte product | 18,5 cm |
| Breedte product | 27,0 cm |
| Diepte product | 15,5 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen elektrisch | 850 W |
| Hoogte verpakking | 20,0 cm |
| Lengte verpakking | 17,0 cm |
| Breedte verpakking | 33,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Gewicht van de verpakking | 1,691 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Aantal onafhankelijke zones | 1 |
| Aantal sleuven | 2 |
| Met bruiningsregelaar | 1 |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/9/1/910039_G21M_b252.pdf |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 295,00.€ 236,00Huidige prijs is: € 236,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 370,00.€ 296,00Huidige prijs is: € 296,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 3.675,00.€ 2.646,00Huidige prijs is: € 2.646,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 255,00.€ 204,00Huidige prijs is: € 204,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 645,00.€ 516,00Huidige prijs is: € 516,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 3.295,00.€ 2.636,00Huidige prijs is: € 2.636,00. excl. BTW





