broodsnijplank 50x15cm
Op voorraad
met kruimelvanger door middel van uitsparingen in de snijplank, de broodsnijplank is gefabriceerd uit hoogwaardig hogedruk polyethyleen (HDPE500)
Oorspronkelijke prijs was: € 32,00.€ 25,60Huidige prijs is: € 25,60. excl. BTW
4 op voorraad
Beschrijving
met kruimelvanger door middel van uitsparingen in de snijplank, de broodsnijplank is gefabriceerd uit hoogwaardig hogedruk polyethyleen (HDPE500)
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 mm |
| Merk | CaterChef (niet ster) |
| Breedte product | 50,0 cm |
| Diepte product | 15,0 cm |
| Dikte product | 2,5 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | polyethyleen (HDPE) |
| Kleur | wit |
| Bestendig voor | niet vaatwasmachinebestendig |
| Snijblad uitvoering | 1 zijde geul |
| Snijblad afwerking | met kruimelvanger/met greep/ronde hoeken |
| Met voetjes | 1 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 12,95.€ 11,01Huidige prijs is: € 11,01. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 17,60.€ 14,08Huidige prijs is: € 14,08. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 11,25.€ 9,56Huidige prijs is: € 9,56. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 11,25.€ 9,56Huidige prijs is: € 9,56. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 11,25.€ 9,56Huidige prijs is: € 9,56. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 7,50.€ 3,99Huidige prijs is: € 3,99. excl. BTW





