ChefTop Mind |GN1/1-Compact|
Op voorraad
de UNOX Mind.Maps PLUS onderscheidt zich door het fraaie design en het bedieningsgemak van het 9,5 inch capacitieve bedieningsdisplay, hiermee kunnen gerechten handmatig bereid worden of gebruik de revolutionaire Mind.Maps technologie, maar het geeft ook toegang tot een lijst met bereidingscycli die eerder zijn opgeslagen of er kunnen nieuwe recepten gemaakt en opgeslagen worden. De oven beschikt o.a. over Adaptive.Cooking voor altijd een perfect resultaat, Multi.Time dat u in staat stelt om verschillende producten tegelijk te bakken met behulp van 10 timers en Mise.en.Place waardoor alle gerechten op dezelfde tijd klaar zijn, met CHEFUNOX heeft u beschikking over een voorgeprogrammeerde bibliotheek met programma’s voor een maximaal kookresultaat. De Dry.Maxi technologie draagt zorg voor afvoer van vocht uit de oven, Steam.Maxi voor perfect stomen, Air.Maxi voor een perfecte heteluchtcirculatie en het automatische reinigingssysteem Rotor.Klean draagt zorg voor een schone ovenruimte. Met behulp van de geïntegreerde WIFI-module bestaat de mogelijkheid om o.a. uw receptenboek op afstand te beheren, te synchroniseren en het verbruik van uw oven te monitoren.
Oorspronkelijke prijs was: € 5.950,00.€ 4.760,00Huidige prijs is: € 4.760,00. excl. BTW
4 op voorraad
Beschrijving
de UNOX Mind.Maps PLUS onderscheidt zich door het fraaie design en het bedieningsgemak van het 9,5 inch capacitieve bedieningsdisplay, hiermee kunnen gerechten handmatig bereid worden of gebruik de revolutionaire Mind.Maps technologie, maar het geeft ook toegang tot een lijst met bereidingscycli die eerder zijn opgeslagen of er kunnen nieuwe recepten gemaakt en opgeslagen worden. De oven beschikt o.a. over Adaptive.Cooking voor altijd een perfect resultaat, Multi.Time dat u in staat stelt om verschillende producten tegelijk te bakken met behulp van 10 timers en Mise.en.Place waardoor alle gerechten op dezelfde tijd klaar zijn, met CHEFUNOX heeft u beschikking over een voorgeprogrammeerde bibliotheek met programma’s voor een maximaal kookresultaat. De Dry.Maxi technologie draagt zorg voor afvoer van vocht uit de oven, Steam.Maxi voor perfect stomen, Air.Maxi voor een perfecte heteluchtcirculatie en het automatische reinigingssysteem Rotor.Klean draagt zorg voor een schone ovenruimte. Met behulp van de geïntegreerde WIFI-module bestaat de mogelijkheid om o.a. uw receptenboek op afstand te beheren, te synchroniseren en het verbruik van uw oven te monitoren.
Specificaties
| Gewicht | 67 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 53 × 64 mm |
| Merk | Unox |
| Hoogte product | 64,9 cm |
| Breedte product | 53,5 cm |
| Diepte product | 87,2 cm |
| Tussenruimte niveau | 6,7 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (380-415V)-3N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen elektrisch | 9.300 W |
| Benodigde aansluiting | afvoeraansluiting/wateraansluiting 3/4 |
| pa_door-gekwalificeerd-installateur | |
| Hoogte verpakking | 83,0 cm |
| Lengte verpakking | 75,0 cm |
| Breedte verpakking | 104,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 80,500 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Opslag capaciteit | 05 |
| Opslag maatvoering | 53 x 32,5 cm (1/1 GN) |
| Scharnierkant | linkerkant |
| Vochtigheidsmethode | stoomfunctie |
| Verlichting | binnen verlichting |
| Aantal ventilatoren | 1 |
| Aantal snelheden | 4 |
| Programmeerbaar | 1 |
| Bediening | digitaal |
| Temperatuurbereik | 30° tot 260°C |
| Timer bereik | oneindig/09:59:59 |
| Soort glas | driedubbel glas |
| Met reinigingssysteem | 1 |
| Met kerntemperatuurvoeler | 1 |
| Met lekbak | 1 |
| Cross sell artikel | 729011,720316,596311,596313,596315,596330,596333,596334,596336,921012,596309,812001,958010,958110 |
| Explosietekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/5/9/596237_T21_38aa.pdf |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/5/9/596237_G21N_634a.pdf |
| Installatieschema | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/5/9/596237_I21E_c06d.pdf |
| Met snoer | 1 |
| Keurmerk | NSF/CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 975,00.€ 828,75Huidige prijs is: € 828,75. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.625,00.€ 1.381,25Huidige prijs is: € 1.381,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 5.900,00.€ 4.720,00Huidige prijs is: € 4.720,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.750,00.€ 1.487,50Huidige prijs is: € 1.487,50. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.520,00.€ 1.216,00Huidige prijs is: € 1.216,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.125,00.€ 956,25Huidige prijs is: € 956,25. excl. BTW







