ChefTop Mind |GN1/1-One|
Niet op voorraad
de UNOX Mind.Maps ONE onderscheidt zich door het fraaie design en het bedieningsgemak van het 7 inch resistieve bedieningsdisplay, hiermee kunnen gerechten handmatig bereid worden of gebruik de revolutionaire Mind.Maps technologie, maar het geeft ook toegang tot een lijst met bereidingscycli die eerder zijn opgeslagen of er kunnen nieuwe recepten gemaakt en opgeslagen worden. De Dry.Maxi technologie draagt zorg afvoer van vocht uit de oven, Steam.Maxi voor perfect stomen, Air.Maxi voor een perfecte heteluchtcirculatie en het automatische reinigingssysteem Rotor.Klean draagt zorg voor een schone ovenruimte.
Oorspronkelijke prijs was: € 14.200,00.€ 11.360,00Huidige prijs is: € 11.360,00. excl. BTW
Uitverkocht
Beschrijving
de UNOX Mind.Maps ONE onderscheidt zich door het fraaie design en het bedieningsgemak van het 7 inch resistieve bedieningsdisplay, hiermee kunnen gerechten handmatig bereid worden of gebruik de revolutionaire Mind.Maps technologie, maar het geeft ook toegang tot een lijst met bereidingscycli die eerder zijn opgeslagen of er kunnen nieuwe recepten gemaakt en opgeslagen worden. De Dry.Maxi technologie draagt zorg afvoer van vocht uit de oven, Steam.Maxi voor perfect stomen, Air.Maxi voor een perfecte heteluchtcirculatie en het automatische reinigingssysteem Rotor.Klean draagt zorg voor een schone ovenruimte.
Specificaties
| Gewicht | 262 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 89 × 187 mm |
| Merk | Unox |
| Hoogte product | 187,5 cm |
| Breedte product | 89,2 cm |
| Diepte product | 101,8 cm |
| Tussenruimte niveau | 6,7 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (380-415V)-3N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen elektrisch | 35.500 W |
| Benodigde aansluiting | afvoeraansluiting/wateraansluiting 3/4 |
| pa_door-gekwalificeerd-installateur | |
| Hoogte verpakking | 203,0 cm |
| Lengte verpakking | 98,0 cm |
| Breedte verpakking | 120,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 290,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Opslag capaciteit | 20 |
| Opslag maatvoering | 53 x 32,5 cm (1/1 GN) |
| Scharnierkant | linkerkant |
| Vochtigheidsmethode | stoomfunctie |
| Verlichting | binnen verlichting |
| Aantal ventilatoren | 5 |
| Aantal snelheden | 4 |
| Programmeerbaar | 1 |
| Bediening | digitaal |
| Temperatuurbereik | 30° tot 260°C |
| Timer bereik | oneindig/09:59:59 |
| Soort glas | dubbel glas |
| Met reinigingssysteem | 1 |
| Met kerntemperatuurvoeler | 1 |
| Met lekbak | 1 |
| Cross sell artikel | 729011,720316,596311,596313,596315,596330,596333,596334,596336,921012,596309,812001,958010,958110 |
| Explosietekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/5/9/596261_T23_84ec.pdf |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/5/9/596261_G21N_6e21.pdf |
| Installatieschema | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/5/9/596261_I21E_93f5.pdf |
| Met snoer | 1 |
| Keurmerk | NSF/CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 3.400,00.€ 2.720,00Huidige prijs is: € 2.720,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.950,00.€ 1.657,50Huidige prijs is: € 1.657,50. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.470,00.€ 1.976,00Huidige prijs is: € 1.976,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 525,00.€ 446,25Huidige prijs is: € 446,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 398,50.€ 338,73Huidige prijs is: € 338,73. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 13,95.€ 11,86Huidige prijs is: € 11,86. excl. BTW







