chocoladepasta dispenser |03L|
Niet op voorraad
eenvoudige hefboombediening door verlengde hendel en stabiele roestvrijstalenhouder, geschikt voor een emmer van 3 liter, uitermate handig voor het vullen van croissant, donuts etc. met bijvoorbeeld jam of hazelnootpasta
Oorspronkelijke prijs was: € 369,00.€ 295,20Huidige prijs is: € 295,20. excl. BTW
Uitverkocht
Beschrijving
eenvoudige hefboombediening door verlengde hendel en stabiele roestvrijstalenhouder, geschikt voor een emmer van 3 liter, uitermate handig voor het vullen van croissant, donuts etc. met bijvoorbeeld jam of hazelnootpasta
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 28 × 37 mm |
| Merk | Hovicon |
| Hoogte product | 37,0 cm |
| Breedte product | 28,0 cm |
| Diepte product | 16,4 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal 18/08 |
| Inhoud | 3,000 l |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/H/o/Hovicon_Handleiding_A6_Hevel_adf1.pdf |
| Keurmerk | CE certificaat |
| Dosering | instelbaar van 12 tot 20 gr |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 7,95.€ 6,76Huidige prijs is: € 6,76. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 21,95.€ 18,66Huidige prijs is: € 18,66. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 275,00.€ 233,75Huidige prijs is: € 233,75. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 675,00.€ 573,75Huidige prijs is: € 573,75. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 20,95.€ 17,81Huidige prijs is: € 17,81. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 5,95.€ 5,06Huidige prijs is: € 5,06. excl. BTW







