citruspers
Op voorraad
de Dynajuicer is ideaal om grote hoeveelheden citrusvruchten te persen, stil, robuust ontwerp en start automatisch wanneer een citrusvucht op de perskegel wordt geduwd, alle pulp blijft achter in de uitneembare zeef, de Dynajuicer is eenvoudig te demonteren voor reiniging
Oorspronkelijke prijs was: € 294,00.€ 235,20Huidige prijs is: € 235,20. excl. BTW
1 op voorraad
Beschrijving
de Dynajuicer is ideaal om grote hoeveelheden citrusvruchten te persen, stil, robuust ontwerp en start automatisch wanneer een citrusvucht op de perskegel wordt geduwd, alle pulp blijft achter in de uitneembare zeef, de Dynajuicer is eenvoudig te demonteren voor reiniging
Specificaties
| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 33 mm |
| Merk | Dynamic |
| Hoogte product | 33,0 cm |
| Breedte product | 22,0 cm |
| Diepte product | 22,0 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Omwentelingen per minuut | 1500 |
| Vermogen elektrisch | 200 W |
| Hoogte verpakking | 31,0 cm |
| Lengte verpakking | 31,0 cm |
| Breedte verpakking | 36,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 4,795 kg |
| Materiaal | polypropyleen (PP) |
| Kleur | Oranje |
| Geluidsniveau | 60,0 dB |
| Meegeleverde accessoires | perskegel limoen/perskegel sinaasappel |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/5/5/551030_G21EFD_000f.pdf |
| Keurmerk | NSF/CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 480,00.€ 384,00Huidige prijs is: € 384,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 72,50.€ 58,00Huidige prijs is: € 58,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 57,00.€ 45,60Huidige prijs is: € 45,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 725,00.€ 580,00Huidige prijs is: € 580,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 795,00.€ 636,00Huidige prijs is: € 636,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 655,00.€ 524,00Huidige prijs is: € 524,00. excl. BTW





