contactgrill |geribbeld-geribbeld|
Op voorraad
met geëmailleerde gietijzeren grillplaten, de grill heeft een korte opwarmtijd en is voorzien van een grote lekbak
Oorspronkelijke prijs was: € 189,00.€ 151,20Huidige prijs is: € 151,20. excl. BTW
Beschrijving
met geëmailleerde gietijzeren grillplaten, de grill heeft een korte opwarmtijd en is voorzien van een grote lekbak
Specificaties
| Gewicht | 13 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 28 × 19 mm |
| Merk | CaterChef (ster) |
| Hoogte product | 19,3 cm |
| Breedte product | 28,9 cm |
| Diepte product | 32,5 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen elektrisch | 1.800 W |
| Met stekker | 1 |
| Hoogte verpakking | 27,0 cm |
| Lengte verpakking | 43,0 cm |
| Breedte verpakking | 36,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 14,000 kg |
| Materiaal | gietijzer |
| Bakplaat uitvoering onder | geribbeld |
| Bakplaat uitvoering boven | geribbeld |
| Bekleding | geëmailleerd |
| Aantal onafhankelijke zones | 1 |
| Meegeleverde accessoires | staalborstel |
| Bediening | manueel |
| Temperatuurbereik | 50° tot 300°C |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Type verhitting | elektrisch |
| Met vetopvangbak | 1 |
| Met spatrand | 1 |
| Explosietekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/688400_E24_8764.pdf |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/688400_405_410_415_420_425_G20NE_97d8.pdf |
| Onderdelenlijst | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/688400_O24_5e25.pdf |
| Technische tekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/688400_405_410_T24_db83.pdf |
| Met snoer | 1 |
| Keurmerk | CE certificaat |
| Werkoppervlak | 23,5 x 22,5 cm |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 325,00.€ 276,25Huidige prijs is: € 276,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.510,00.€ 1.087,20Huidige prijs is: € 1.087,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.990,00.€ 1.432,80Huidige prijs is: € 1.432,80. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.655,00.€ 1.191,60Huidige prijs is: € 1.191,60. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 595,00.€ 476,00Huidige prijs is: € 476,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 389,50.€ 331,08Huidige prijs is: € 331,08. excl. BTW







