conveyor toaster |700/uur|
Op voorraad
de kleur van de toast kan worden bepaald door de snelheid van de transportband en door de thermostatisch apart instelbare boven- en onder elementen, volledig geïsoleerd waardoor de toaster nagenoeg geen warmte uitstraalt, de reeds verwerkte toast wordt op temperatuur gehouden op het uitschuifbare warmhoudplateau in de opvangruimte, de toaster is geschikt voor zowel brood als broodjes (b.v. hamburgers), de transportband is geschikt voor twee rijen toast
Oorspronkelijke prijs was: € 945,00.€ 756,00Huidige prijs is: € 756,00. excl. BTW
4 op voorraad
Beschrijving
de kleur van de toast kan worden bepaald door de snelheid van de transportband en door de thermostatisch apart instelbare boven- en onder elementen, volledig geïsoleerd waardoor de toaster nagenoeg geen warmte uitstraalt, de reeds verwerkte toast wordt op temperatuur gehouden op het uitschuifbare warmhoudplateau in de opvangruimte, de toaster is geschikt voor zowel brood als broodjes (b.v. hamburgers), de transportband is geschikt voor twee rijen toast
Specificaties
| Gewicht | 14 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 34 × 36 mm |
| Merk | MilanToast |
| Hoogte product | 36,0 cm |
| Breedte product | 34,0 cm |
| Diepte product | 41,0 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen elektrisch | 2.100 W |
| Hoogte verpakking | 45,0 cm |
| Lengte verpakking | 40,0 cm |
| Breedte verpakking | 49,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 17,320 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Productie capaciteit | 700 / uur |
| Vulhoogte | 5,5 cm |
| Doorvoerbreedte | 25,0 cm |
| Met hoofdschakelaar | 1 |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 295,00.€ 236,00Huidige prijs is: € 236,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 525,00.€ 446,25Huidige prijs is: € 446,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.980,00.€ 2.384,00Huidige prijs is: € 2.384,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.610,00.€ 1.159,20Huidige prijs is: € 1.159,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 325,00.€ 276,25Huidige prijs is: € 276,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 225,00.€ 191,25Huidige prijs is: € 191,25. excl. BTW





