dienblad 60x40cm
Op voorraad
droog stapelen, bevat geen hout
Oorspronkelijke prijs was: € 33,00.€ 26,40Huidige prijs is: € 26,40. excl. BTW
Beschrijving
droog stapelen, bevat geen hout
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 60 mm |
| Merk | Roltex |
| Breedte product | 60,0 cm |
| Diepte product | 40,0 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | laminaat melamine |
| Kleur | decor |
| Bestendig voor | vaatwasmachinebestendig |
| Bekleding | anti-slip |
| Opslag maatvoering | 60 x 40 cm (bakerynorm) |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 11,95.€ 10,16Huidige prijs is: € 10,16. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 9,75.€ 8,29Huidige prijs is: € 8,29. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 9,75.€ 8,29Huidige prijs is: € 8,29. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 16,50.€ 14,03Huidige prijs is: € 14,03. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 4,65.€ 3,95Huidige prijs is: € 3,95. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 3,45.€ 2,93Huidige prijs is: € 2,93. excl. BTW





