dienblad GN1/1
Op voorraad
met glasvezel versterkt en schokvast, wit gespikkelt
Oorspronkelijke prijs was: € 9,50.€ 7,60Huidige prijs is: € 7,60. excl. BTW
Beschrijving
met glasvezel versterkt en schokvast, wit gespikkelt
Specificaties
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 53 × 2 mm |
| Merk | CaterChef (niet ster) |
| Hoogte product | 2,0 cm |
| Breedte product | 53,0 cm |
| Diepte product | 32,5 cm |
| Hoogte verpakking | 34,0 cm |
| Lengte verpakking | 54,0 cm |
| Breedte verpakking | 12,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Gewicht van de verpakking | 14,000 kg |
| Materiaal | glasfiber |
| Kleur | decor |
| Vorm | rechthoekig |
| Bestendig voor | vaatwasmachinebestendig |
| Schokvast | 1 |
| Opslag maatvoering | 53 x 32,5 cm (1/1 GN) |
| Slagvast | 1 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 11,95.€ 10,16Huidige prijs is: € 10,16. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 12,50.€ 10,63Huidige prijs is: € 10,63. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 9,75.€ 8,29Huidige prijs is: € 8,29. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 16,50.€ 14,03Huidige prijs is: € 14,03. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 3,45.€ 2,93Huidige prijs is: € 2,93. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 3,45.€ 2,93Huidige prijs is: € 2,93. excl. BTW







