ETAGERE KERAMISCH VERW. 1-1400
Op voorraad
ETAGERE KERAMISCH VERWARMD 1 NIVEAU 1400
4 HEATERS À 250W
Oorspronkelijke prijs was: € 805,00.€ 579,60Huidige prijs is: € 579,60. excl. BTW
1 op voorraad
Beschrijving
Specificaties
| Gewicht | 13 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 300 × 1400 × 350 mm |
| Merk | COMBISTEEL |
| Materiaal | 368 |
| Spanning (Volt) | 20 |
| Frequentie (Hz) | 40 |
| El. Vermogen(kW) | 1 |
| Aantal Elementen | 4x 250W |
| Stekkerklaar | 10 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 245,00.€ 176,40Huidige prijs is: € 176,40. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 925,00.€ 666,00Huidige prijs is: € 666,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 845,00.€ 608,40Huidige prijs is: € 608,40. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 425,00.€ 306,00Huidige prijs is: € 306,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 485,00.€ 349,20Huidige prijs is: € 349,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 570,00.€ 410,40Huidige prijs is: € 410,40. excl. BTW







