garde L.095cm
Niet op voorraad
extra lang model
Oorspronkelijke prijs was: € 36,00.€ 28,80Huidige prijs is: € 28,80. excl. BTW
Uitverkocht
Beschrijving
extra lang model
Specificaties
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 95 mm |
| Merk | EMGA |
| Dikte product | 2,5 mm |
| Lengte product | 95,0 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Aantal draden | 08 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 14,75.€ 12,54Huidige prijs is: € 12,54. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 16,50.€ 14,03Huidige prijs is: € 14,03. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 38,95.€ 33,11Huidige prijs is: € 33,11. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 11,75.€ 9,99Huidige prijs is: € 9,99. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 10,65.€ 9,05Huidige prijs is: € 9,05. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 9,85.€ 8,37Huidige prijs is: € 8,37. excl. BTW





