Gastro-Inox RVS koeling 600 liter, geforceerd gekoeld
Op voorraad
Netto inhoud 470 liter
Oorspronkelijke prijs was: € 1.575,00.€ 1.496,25Huidige prijs is: € 1.496,25. excl. BTW
Beschrijving
Netto inhoud 470 liter
Specificaties
| Gewicht | 230 kg |
|---|---|
| Model | Netto inhoud 470 liter |
| Uitvoering | Geforceerde koeling |
| Behuizing | Roestvrijstaal |
| Materiaal | Roestvrijstaal AISI 304 |
| Voltage opgenomen vermogen | 4 wielen, waarvan 2 geremd |
| Ampere hertz | 1 |
| Vermogen gas kw | LED verlichting |
| Branders | 3 verstelbare roosters |
| Morspan | Ja |
| Panrooster | Ja |
| Thermokoppel | Ja |
| Waakvlam | Ja |
| Afmetingen buitenzijde | Handmatig |
| Afmetingen binnenzijde | 4 |
| Inhoud | D |
| Aftapkraan | 1004 kWh/jaar |
| Koude zone | Van 2°C tot 8°C |
| Tijdklok | 30°C |
| Binnenverlichting nederlands | R290 |
| Temperatuurbereik c nederlan | 60mm |
| Lekbak nederlands | 680(b)x810(d)x2000(h)mm |
| Afm roosters bakplaten mm ne | 135kg |
| Gewicht nederlands | 230V/265W |
| Instelbare verhittingszones | Ja |
| Maximaal beveiliging | 2 jaar |
| Extra | Direct uit voorraad |
| Categorie naam | Koelen Vriezen |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 2.225,00.€ 2.113,75Huidige prijs is: € 2.113,75. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.025,00.€ 973,75Huidige prijs is: € 973,75. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 895,00.€ 850,25Huidige prijs is: € 850,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.050,00.€ 997,50Huidige prijs is: € 997,50. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 975,00.€ 926,25Huidige prijs is: € 926,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.125,00.€ 1.068,75Huidige prijs is: € 1.068,75. excl. BTW







