Gastro-Inox RVS opzetkoeling 5x GN 1/4 met deksel
Op voorraad
5x GN1/4
Oorspronkelijke prijs was: € 495,00.€ 470,25Huidige prijs is: € 470,25. excl. BTW
Beschrijving
5x GN1/4
Specificaties
| Gewicht | 230 kg |
|---|---|
| Model | 5x GN1/4 |
| Uitvoering | Statische koeling |
| Behuizing | Roestvrijstaal |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Afmetingen buitenzijde | Handmatig |
| Afmetingen binnenzijde | 4 |
| Inhoud | C |
| Koude zone | Van 2°C tot 8°C |
| Tijdklok | 30°C |
| Binnenverlichting nederlands | R290 |
| Temperatuurbereik c nederlan | 35mm |
| Lekbak nederlands | 1200(l)x395(d)x440(h)mm |
| Afm roosters bakplaten mm ne | 43kg |
| Gewicht nederlands | 230V/125W |
| Kookplaat kw | Maximale diepte GN bakken is 150mm |
| Instelbare verhittingszones | Ja |
| Extra | Direct uit voorraad |
| Categorie naam | Koelen Vriezen |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 695,00.€ 660,25Huidige prijs is: € 660,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 575,00.€ 546,25Huidige prijs is: € 546,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 695,00.€ 660,25Huidige prijs is: € 660,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 575,00.€ 488,75Huidige prijs is: € 488,75. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 645,00.€ 548,25Huidige prijs is: € 548,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 698,50.€ 593,73Huidige prijs is: € 593,73. excl. BTW





