glazenspoelmachine |35x35cm|
Op voorraad
de Modular glazenspoelmachine is volledig gefabriceerd uit roestvrijstaal met volledig diep getrokken wastank. Beschikt over een volledig automatische wascyclus, thermostatisch geregelde tank- en boiler elementen, automatische waterniveau regeling en is voorzien van veiligheidsschakelaar op de deur. De volledig roestvrijstalen sproeiarmen zijn eenvoudig te demonteren voor het schoonmaken. Het controlepaneel is voorzien van hoofdschakelaar en programma/start schakelaar. De glazenspoelmachine is uitgerust met 2 wastijden en naglans doseerder
Oorspronkelijke prijs was: € 1.350,00.€ 1.080,00Huidige prijs is: € 1.080,00. excl. BTW
2 op voorraad
Beschrijving
de Modular glazenspoelmachine is volledig gefabriceerd uit roestvrijstaal met volledig diep getrokken wastank. Beschikt over een volledig automatische wascyclus, thermostatisch geregelde tank- en boiler elementen, automatische waterniveau regeling en is voorzien van veiligheidsschakelaar op de deur. De volledig roestvrijstalen sproeiarmen zijn eenvoudig te demonteren voor het schoonmaken. Het controlepaneel is voorzien van hoofdschakelaar en programma/start schakelaar. De glazenspoelmachine is uitgerust met 2 wastijden en naglans doseerder
Specificaties
| Gewicht | 30 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 42 × 60 mm |
| Merk | Modular |
| Hoogte product | 60,5 cm |
| Breedte product | 42,0 cm |
| Diepte product | 50,0 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50 Hz |
| Vermogen elektrisch | 3.200 W |
| Benodigde aansluiting | wateraansluiting 3/4/afvoeraansluiting |
| pa_door-gekwalificeerd-installateur | |
| Hoogte verpakking | 76,0 cm |
| Lengte verpakking | 49,0 cm |
| Breedte verpakking | 59,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 44,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Opslag maatvoering | 35 x 35 cm |
| Verstelbare poten | 1 |
| Boiler capaciteit | 3,000 l |
| Diepgetrokken | 1 |
| Dubbelwandig | deur dubbelwandig/constructie enkelwandig |
| Vulhoogte | 19,5 cm |
| Meegeleverde accessoires | afvoerslang/water toevoerslang/slangen voor naglans doseerder/2 universeel korven, 1 bestekbeker en schotelrek |
| Aantal wasprogamma s | 2 |
| Sproeiarmen demonteerbaar | 1 |
| Bediening | manueel |
| Tank capaciteit | 11,000 l |
| Waterverbruik per cyclus | 2,2L |
| Met deurbeveiliging | 1 |
| Met hoofdschakelaar | 1 |
| Met naglans doseerder | 1 |
| Explosietekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/3/1/316530_EO18_b1c0.pdf |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/3/1/316530_G18EFD_99ba.pdf |
| Met snoer | 1 |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 1.775,00.€ 1.278,00Huidige prijs is: € 1.278,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.275,00.€ 1.933,75Huidige prijs is: € 1.933,75. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.285,00.€ 1.645,20Huidige prijs is: € 1.645,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.450,00.€ 1.764,00Huidige prijs is: € 1.764,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.300,00.€ 1.656,00Huidige prijs is: € 1.656,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.635,00.€ 1.897,20Huidige prijs is: € 1.897,20. excl. BTW





