grillplaat GN1/1
Op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: € 179,00.€ 143,20Huidige prijs is: € 143,20. excl. BTW
4 op voorraad
Beschrijving
Specificaties
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 53 × 2 mm |
| Merk | Risoli |
| Hoogte product | 2,0 cm |
| Breedte product | 53,0 cm |
| Diepte product | 32,5 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | gegoten aluminium |
| Bestendig voor | niet vaatwasmachinebestendig |
| Bekleding | anti-aanbak |
| Opslag maatvoering | 53 x 32,5 cm (1/1 GN) |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 210,00.€ 178,50Huidige prijs is: € 178,50. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 275,00.€ 233,75Huidige prijs is: € 233,75. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 398,50.€ 338,73Huidige prijs is: € 338,73. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.575,00.€ 1.134,00Huidige prijs is: € 1.134,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.675,00.€ 1.206,00Huidige prijs is: € 1.206,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 595,00.€ 476,00Huidige prijs is: € 476,00. excl. BTW





