koel-element GN1/1 (-12°C)
Op voorraad
eutectische plaat, toepasbaar in bijvoorbeeld een GN thermo-cateringbox
Oorspronkelijke prijs was: € 64,00.€ 51,20Huidige prijs is: € 51,20. excl. BTW
Beschrijving
eutectische plaat, toepasbaar in bijvoorbeeld een GN thermo-cateringbox
Specificaties
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 53 × 2 mm |
| Merk | Thermo Future Box |
| Hoogte product | 2,5 cm |
| Breedte product | 53,0 cm |
| Diepte product | 32,5 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | kunststof |
| Opslag maatvoering | 53 x 32,5 cm (1/1 GN) |
| Eutectisch | 1 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 25,75.€ 21,89Huidige prijs is: € 21,89. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 179,00.€ 143,20Huidige prijs is: € 143,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 37,25.€ 31,66Huidige prijs is: € 31,66. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 92,50.€ 78,63Huidige prijs is: € 78,63. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 27,95.€ 23,76Huidige prijs is: € 23,76. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 42,50.€ 36,13Huidige prijs is: € 36,13. excl. BTW





