koelvitrine
Op voorraad
behuizing uit ijzersterk ABS, GN maatvoering voor maximaal 15 cm diep, digitaal instelbare thermostaat +2°C / +10 °C en verlichte hoofdschakelaar, wordt zonder GN bakken geleverd
Oorspronkelijke prijs was: € 815,00.€ 652,00Huidige prijs is: € 652,00. excl. BTW
3 op voorraad
Beschrijving
behuizing uit ijzersterk ABS, GN maatvoering voor maximaal 15 cm diep, digitaal instelbare thermostaat +2°C / +10 °C en verlichte hoofdschakelaar, wordt zonder GN bakken geleverd
Specificaties
| Gewicht | 12 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 37 mm |
| Merk | CaterCool |
| Hoogte product | 37,0 cm |
| Breedte product | 60,0 cm |
| Diepte product | 40,0 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| Frequentie | 50 Hz |
| Vermogen elektrisch | 130 W |
| Koelmethode | statische koeling |
| Type koelmiddel | R600A |
| Hoogte verpakking | 40,0 cm |
| Lengte verpakking | 63,0 cm |
| Breedte verpakking | 43,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 15,000 kg |
| Materiaal | acrylonitril-butadieen-styreen (ABS) |
| Kleur | wit |
| Inhoud | 19,000 l |
| Hoogte maatvoering | 150 mm |
| Opslag maatvoering | 1/1 GN |
| Temperatuurbereik | 2° tot 10°C |
| Thermostaat | digitale bediening |
| Met hoofdschakelaar | 1 |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/6/8/682001_002_003_004_010_G12E_c3e9.pdf |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 625,00.€ 593,75Huidige prijs is: € 593,75. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 625,00.€ 593,75Huidige prijs is: € 593,75. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 575,00.€ 546,25Huidige prijs is: € 546,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 575,00.€ 546,25Huidige prijs is: € 546,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 785,00.€ 667,25Huidige prijs is: € 667,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 645,00.€ 548,25Huidige prijs is: € 548,25. excl. BTW





