LINTZAAG 400V – POEDERCOAT
Op voorraad
LINTZAAG 400V
Oorspronkelijke prijs was: € 1.490,00.€ 1.072,80Huidige prijs is: € 1.072,80. excl. BTW
3 op voorraad
Beschrijving
Specificaties
| Gewicht | 70 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 620 × 670 × 1150 mm |
| Merk | COMBISTEEL |
| Materiaal | 48 |
| Kleur | 250 |
| Bijzonderheden | Working area: 700x650x350mm |
| Spanning (Volt) | 30 |
| Frequentie (Hz) | 40 |
| El. Vermogen(kW) | 1,1 |
| Bediening | 20 |
| Lengte Zaaglint (mm) | 184x16x0,5 |
| Stekkerklaar | 20 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 232,50.€ 197,63Huidige prijs is: € 197,63. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 109,50.€ 93,08Huidige prijs is: € 93,08. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 132,50.€ 112,63Huidige prijs is: € 112,63. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 447,50.€ 380,38Huidige prijs is: € 380,38. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 5,25.€ 4,46Huidige prijs is: € 4,46. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 127,50.€ 108,38Huidige prijs is: € 108,38. excl. BTW








