Marecos wit stalen GN 2/1 vriezer 600 serie
Niet op voorraad
Netto inhoud 466 liter
Oorspronkelijke prijs was: € 1.670,00.€ 1.586,50Huidige prijs is: € 1.586,50. excl. BTW
Uitverkocht
Beschrijving
Netto inhoud 466 liter
Specificaties
| Gewicht | 230 kg |
|---|---|
| Model | Netto inhoud 466 liter |
| Uitvoering | Statische koeling |
| Behuizing | Polystyreen |
| Materiaal | Wit gecoat plaatstaal |
| Voltage opgenomen vermogen | 4 wieltjes en 2 verstelbare pootjes |
| Ampere hertz | 1 |
| Branders | 6 vaste roosters |
| Morspan | Ja |
| Panrooster | Ja |
| Thermokoppel | Ja |
| Waakvlam | Ja |
| Afmetingen buitenzijde | Handmatig |
| Afmetingen binnenzijde | 4 |
| Aftapkraan | 1168 kWh/per jaar |
| Koude zone | Van -18°C tot -22°C |
| Tijdklok | 35°C |
| Binnenverlichting nederlands | R 290 |
| Temperatuurbereik c nederlan | 60 mm |
| Lekbak nederlands | 750(b)x750(d)x1880(h)mm |
| Afm roosters bakplaten mm ne | 96kg |
| Gewicht nederlands | 230V/300W |
| Instelbare verhittingszones | Ja |
| Maximaal beveiliging | 2 jaar |
| Extra | Direct uit voorraad |
| Categorie naam | Koelen Vriezen |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 2.225,00.€ 2.113,75Huidige prijs is: € 2.113,75. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.575,00.€ 1.496,25Huidige prijs is: € 1.496,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.050,00.€ 997,50Huidige prijs is: € 997,50. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 1.125,00.€ 1.068,75Huidige prijs is: € 1.068,75. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 4.665,00.€ 4.431,75Huidige prijs is: € 4.431,75. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 65,00.€ 55,25Huidige prijs is: € 55,25. excl. BTW





