menu stoepbord
Niet op voorraad
zwaar model, aan beide zijden beschrijfbaar en windbestendig
Oorspronkelijke prijs was: € 230,00.€ 184,00Huidige prijs is: € 184,00. excl. BTW
Uitverkocht
Beschrijving
zwaar model, aan beide zijden beschrijfbaar en windbestendig
Specificaties
| Gewicht | 12 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 62 × 117 mm |
| Merk | EMGA |
| Hoogte product | 117,0 cm |
| Breedte product | 62,0 cm |
| Diepte product | 81,0 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | metaal |
| Kleur | Zwart |
| Bekleding | geëpoxeerd |
| Aantal zijden | 2 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 9,95.€ 8,46Huidige prijs is: € 8,46. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 98,50.€ 83,73Huidige prijs is: € 83,73. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 625,00.€ 531,25Huidige prijs is: € 531,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 495,00.€ 356,40Huidige prijs is: € 356,40. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 570,00.€ 410,40Huidige prijs is: € 410,40. excl. BTW





