muesli dispenser |3×4,0L|
Op voorraad
hoogglans roestvrijstalen standaard met drie transparante vultrechters, geschikt voor muesli, cornflakes, noten etc.
Oorspronkelijke prijs was: € 135,00.€ 108,00Huidige prijs is: € 108,00. excl. BTW
Beschrijving
hoogglans roestvrijstalen standaard met drie transparante vultrechters, geschikt voor muesli, cornflakes, noten etc.
Specificaties
| Gewicht | 7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 54 × 60 mm |
| Merk | EMGA |
| Hoogte product | 60,0 cm |
| Breedte product | 54,0 cm |
| Diepte product | 24,0 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | polycarbonaat (PC) |
| Inhoud | 4,000 l |
| Compartimenten | 03 |
| Met aftapkraan | 1 |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/8/6/86146_147_148_G25M_c68e.pdf |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 49,00.€ 39,20Huidige prijs is: € 39,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 79,00.€ 63,20Huidige prijs is: € 63,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 99,00.€ 79,20Huidige prijs is: € 79,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 125,00.€ 100,00Huidige prijs is: € 100,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 179,00.€ 143,20Huidige prijs is: € 143,20. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 125,00.€ 100,00Huidige prijs is: € 100,00. excl. BTW





