onderstel |BakerLuxShop.Pro|
Op voorraad
Bakerlux Shop.Pro onderstel met regaalhouder voorzien van 8 regalen, geschikt voor 60x40cm
Oorspronkelijke prijs was: € 515,00.€ 412,00Huidige prijs is: € 412,00. excl. BTW
2 op voorraad
Beschrijving
Bakerlux Shop.Pro onderstel met regaalhouder voorzien van 8 regalen, geschikt voor 60x40cm
Specificaties
| Gewicht | 19 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 78 × 73 mm |
| Merk | Unox |
| Hoogte product | 73,8 cm |
| Breedte product | 78,2 cm |
| Diepte product | 67,5 cm |
| Tussenruimte niveau | 6,0 cm |
| Hoogte verpakking | 26,0 cm |
| Lengte verpakking | 76,0 cm |
| Breedte verpakking | 92,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 20,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Bouwpakket | 1 |
| Opslag capaciteit | 08 |
| Opslag maatvoering | 60 x 40 cm (bakerynorm) |
| Verstelbare poten | 1 |
| Met onderplank | 1 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 225,00.€ 162,00Huidige prijs is: € 162,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.175,00.€ 2.066,25Huidige prijs is: € 2.066,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.270,00.€ 2.156,50Huidige prijs is: € 2.156,50. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 515,00.€ 370,80Huidige prijs is: € 370,80. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 275,00.€ 198,00Huidige prijs is: € 198,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 35,00.€ 25,20Huidige prijs is: € 25,20. excl. BTW





