onderstel Lux
Op voorraad
onderstel voor Cheflux en Bakerlux ovens met regaalhouder, voorzien van 7 regalen
Oorspronkelijke prijs was: € 650,00.€ 520,00Huidige prijs is: € 520,00. excl. BTW
1 op voorraad
Beschrijving
onderstel voor Cheflux en Bakerlux ovens met regaalhouder, voorzien van 7 regalen
Specificaties
| Gewicht | 17 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 84 × 69 mm |
| Merk | Unox |
| Hoogte product | 69,2 cm |
| Breedte product | 84,2 cm |
| Diepte product | 66,5 cm |
| Tussenruimte niveau | 6,0 cm |
| Hoogte verpakking | 0,0 cm |
| Lengte verpakking | 0,0 cm |
| Breedte verpakking | 0,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 0,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Bouwpakket | 1 |
| Opslag capaciteit | 07 |
| Verstelbare poten | 1 |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 1.850,00.€ 1.757,50Huidige prijs is: € 1.757,50. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.175,00.€ 2.066,25Huidige prijs is: € 2.066,25. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.270,00.€ 2.156,50Huidige prijs is: € 2.156,50. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 425,00.€ 340,00Huidige prijs is: € 340,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 550,00.€ 396,00Huidige prijs is: € 396,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 25,00.€ 18,00Huidige prijs is: € 18,00. excl. BTW





