pizza oven
Niet op voorraad
de pizza oven van Resto Italia beschikt over een geheel roestvrijstalen buitenmantel en de bakruimtes zijn voorzien van chamotte bodem, elke kamer is voorzien van separaat instelbare onder- en boven thermostaat
Oorspronkelijke prijs was: € 1.940,00.€ 1.552,00Huidige prijs is: € 1.552,00. excl. BTW
Uitverkocht
Beschrijving
de pizza oven van Resto Italia beschikt over een geheel roestvrijstalen buitenmantel en de bakruimtes zijn voorzien van chamotte bodem, elke kamer is voorzien van separaat instelbare onder- en boven thermostaat
Specificaties
| Gewicht | 89 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 94 × 71 mm |
| Merk | Resto Italia |
| Hoogte product | 71,0 cm |
| Breedte product | 94,0 cm |
| Diepte product | 92,0 cm |
| Interne afmeting | 14(H) x 66 x 66 cm |
| Aansluiting voeding | 1x (380-415V)-3N |
| Vermogen elektrisch | 9.400 W |
| Hoogte verpakking | 88,0 cm |
| Lengte verpakking | 97,0 cm |
| Breedte verpakking | 97,0 cm |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Gewicht van de verpakking | 138,000 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Verlichting | binnen verlichting |
| Aantal Etages | 2 |
| Bediening | manueel |
| Temperatuurbereik | 50° tot 400°C |
| Thermostaat | manuele bediening |
| Met chamotte bodem | 1 |
| Met hoofdschakelaar | 1 |
| Explosietekening | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/7/8/780040_044_E21_e9ac.pdf |
| Gebruikershandleiding | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/7/8/780040_44_G17NE_44e4.pdf |
| Onderdelenlijst | https://www.emga.com/media/akeneo_connector/media_files/7/8/780040_044_O21_3cf3.pdf |
| Keurmerk | CE certificaat |
Vaak samen gekocht
Oorspronkelijke prijs was: € 2.825,00.€ 2.275,00Huidige prijs is: € 2.275,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 4.305,00.€ 3.070,00Huidige prijs is: € 3.070,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 7.303,00.€ 5.845,00Huidige prijs is: € 5.845,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 5.109,00.€ 4.095,00Huidige prijs is: € 4.095,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 2.201,00.€ 1.775,00Huidige prijs is: € 1.775,00. excl. BTW
Oorspronkelijke prijs was: € 3.364,00.€ 2.695,00Huidige prijs is: € 2.695,00. excl. BTW





